O Mnie

Kilka słów o mnie, czyli jak zaczęła się moja historia z rozwojem osobistym i o jego pozytywnych „skutkach ubocznych” w moim życiu :).

Mam na imie Marcin od 12 lat mieszkam w Londynie. Wydaję mi się, że od zawsze było we mnie coś co mnie ciągnęło ku pracy nad sobą i kierowało ku duchowości, chociaż nie zawsze byłem zawsze w pełni tego świadomy. Jak każdy miałem lepsze i gorsze okresy w życiu, ale jestem wdzięczny ludziom, których spotkałem na swej drodze bo właśnie dzięki nim teraz jestem jaki jestem. 🙂 Patrząc wstecz myślę, że bardzo duży wpływ na ukierunkowanie mnie ku samorozwojowi miał mój kolega z czasow nastoletnich…ale o tym napisze szerzej innym razem.

Moje ostatnie trzy lata byly przełomowe, a w szczególności poprzedni rok. Nastąpiło wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Spotkałem serdecznych mi ludzi, którzy pomogli wejść na właściwą mi drogę. Takich zmian życzę każdemu. Myślę, że milowym krokiem była decyzja wzięcia udzialu w warsztatach Malwiny Stach Integracja Cienia” Od tego momentu zacząłem intensywnie pracowac nad sobą i coraz bardziej odkrywac siebie. Wzialem też udział w kilku innych kursach , książki(w szczególności „Rozmyślnik” Jacka Walkiewicza), wiele fimow na youtube no moja Partnerka, która na co dzień mnie wspiera i podsuwa materiały by bardziej pracować nad sobą…. to bardzo ważne by mieć pozytywnych ludzi wokół siebie.

Dzięki mojej ciężkiej pracy i ludziom,którzy mi pomogli teraz wiem, że chcę jeszcze bardziej pracować nad sobą i w końcu jestem na dobrej drodze by być szczęśliwy i chcę pomagac innym znaleźć swoje Szczęście 🙂

Ps. Taki fajny cytat ode mnie :

„Nauczyciel pojawi się,gdy uczeń będzie gotowy”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: