Droga w nieznane….

Jutro mnie czeka coś, na co tak długo czekałem, a jednocześnie się tego boję. Mowa o bardzo znanym człowieku Anthony Robbins i jego 4 dniowym seminarium „Unleash The Power Within” w Londynie. Mówi się o tych warsztatach, że zmieniają życie człowieka na lepsze co może łączyć się wieloma nieoczekiwanych zmianami .

Największym wyzwaniem i jednoczesnie atrakcją będzie dla mnie jak i dla każdego innego uczestnika seminarium przejście gołymi stopami po rozgrzanym do kilku tysiecy stopni węglu kilka dobrych metrów. Boję się tego, ale i chcę to zrobić by pokonać wszelkie drzemiace we mnie lęki ,które nie pozwalają mi uzyskać sukces i poznać swoją prawdziwą moc.

Nie wiem co mnie tam czeka i jakie zmiany we mnie nastąpią we, lecz wiem jedno wiem napewno chcę uczynić moje życie lepszym . Spodziewam się doświadczyć wielu skrajnych emocji włącznie ze łzami wewnętrznego bólu i oczyszczenia.

Oto zaczyna się moja droga nieznane..

Wam też polecam wyjść ze swojej strefy komfortu i poznawanie tego co nieznane. W sferze bezpieczeństwa niewiele się zmienia, a życie nie polega by być w ciągłej stagnacji, a w ruchu. Każdy Dzień jest szansą na nauczanie się czegoś nowego, pokonanie swojego leku czy zasmakowania nowych doświadczeń.

„Puk puk – puka strach . Drzwi otwiera odwaga a tam nikogo nie ma…”-Jacek Walkiewicz

Bądźcie odważni i pokonujcie swoje leki . Niech odwaga będzie z wami 😉

%d blogerów lubi to: